پیش بینی های شیطان!

پیش بینی های شیطان!

امریکا با روی کار آمدن تیم جدید و در واقع جمهوری خواهان جنگ طلب، سر فصلی از خشونت و تندروی و اختلاف را در خاورمیانه آغاز کرده است. اگر ذهنیت سردمداران شیطانی امریکا را باز کاویم، احتمالا وضعیت آینده خاورمیانه را بتوانیم از منظر آنها بررسی کنیم.

۱. جمهوری خواهان پیوند زیادی با مسیحیان نوانجیلی دارند که معتقدند باید دولت امریکا پرچم تحولات آخرالزمان را در دست بگیرد و آمدن منجی را سرعت بخشد . در این راستا باید خاورمیانه و فلسطین را کانون جنگهای آخرالزمانی قرار داد. دو سپاه و خیر شر در آرماگدون مقابل هم می ایستند که مسیحان انجیلی در سپاه خیراند و مسلمانان در سپاه شر و بر ضد مسیح! پس باید با تمام قوا وارد شده و مخالفان مسیح - بخصوص مسلمانان راستین - را نابود کنند و در بازگشت مجدد مسیح را تعجیل نمایند.

۲. جذب و حمایت از مسلمانان افراطی (وهابی - تکفیری) و به کارگیری آنها علیه جبهه حق طلبان ( و به زعم آنها پیروان ضد مسیح) و تشدید جنگ های آخرالزمانی چند ساله -که در نهایت به جنگ نهایی آرماگدون منتهی شود- در راس برنامه ای اختلاف افکن آنها قرار دارد. در کنار هم قرار دادن نیروهای شر در کنارهم و استفاده از آنها جهت مطامع خود ، کاری است که فقط از دست شیاطین امریکایی بر می آید. احتمالا آنها می دانند که جریان سفیانی مهم ترین دشمن مهدی آخرالزمان است و افراطیون تکفیری ، مهم ترین یاران سفیانی اند!

۳. در پیش بینی امریکایی ها دو اتفاق ناخوشایند روی خواهد داد که همه برنامه های آنها را به هم خواهد زد: یک. قدرت یابی فوق العاده ایران در جهان و خطرات آن علیه هژمونی اخرالزمانی مسیحیان نو انجیلی. دو. ظهور شخصیتی به نام مهدی که رهبری علیه ظلم و ستم را بر عهده می گیرد و عهده دار ریاست حکومت جهانی می شود. شیاطین امریکایی تمامی برنامه های خود را برای جلوگیری از ظهور امام زمان و قدرت یابی ایران بسیج کرده اند.

۴. یهودیان مهم ترین ابزار اجرایی برای برنامه های شیاطین امریکایی است. به نظر آنها یهودیان در نهایت به مسیح ایمان می آورند و جزو نجات یافتگان می گردند. به همین جهت در تجهیز و تقویت یهودیان و اسراییل می کوشند و آنها را علیه جریانات ضد مسیح بسیج می کنند. ما هر روز شاهد حمایت بیشتر و شدیدتر امریکا از اسرائیل غاصب هستیم و این نشان می دهد که امریکایی ها بجد نگران وضعین وخیم اسرائیل در آینده هستند. امروز اسرائیل ابزار دست نو انجیلی ها و نماد جریان شیطانی حاکم بر دنیاست که سودای حاکمیت هزار ساله بر جهان را با سوء استفاده از نام مسیح را دارد.

۵. خاورمیانه تا زمان ظهور حضرت مهدی - ولو صدها سال دیگر طول بکشد- روی آرامش را نخواهد دید و هر روز شاهد خشونت و جنگ و اختلاف و ترور و... خواهد بود. بهتر است ضمن داشتن هوشیاری محیطی هر روز خود را قدرتمند و توانمند سازیم و به سلاح های پیشرفته دنیا مجهز شویم. ضروری است مردم خود را آگاه نموده و در مسیر آرمانهای مهدویت قرار دهیم. باید مانع غلتیدن آنها به سوی وادادگان و سازشکاران و اهل نفاق و تزویر و تلبیس و تدلیس شویم. از طرفی باید همه توطئه ها و نقشه ها و شیطنت های امریکایی ها را علیه ایران و اسلام ناب محمدی و جبهه مقاومت به هم بزنیم.

دکتر رحیم کارگر
دوم تیر ۱۳۹۶

دیدگاه ها

عرض ادب ... با کمال احترام... این دیدگاه اقای دکتر کاملا صحیح ولی کلی است.. که احتمالا به خاطر شرایط سایت نمیشود جزییات را گفت... ولی بسیار عالی بود..
همیشه این حقیر به دوستانم میگویم که در برهه کنونی باید بسیار هوشیار باشند.. ایجاد دین گریزی در جوانان ایرانی و تخریب وجهه دین اسلام در اولویت برنامه غربی هاست که متاسفانه دانسته یا ندانسته تعدادی از مسیولین هم به این مسیله دامن میزنند... به امید برقراری صلح و عدالت در سراسر دنیا